Jesteśmy  firma działającą w branży metalowej z siedzibą w Chojnie szczecińskiej. Nasza  działalność od 10 lat skupia się  na produkcji   kompleksowych ogrodzeń, balustrad, lekkich konstrukcji pod nazwą Tomex.

Nasze wyroby takie jak:  ogrodzenia, balustrady, stojaki transportowe, meble ogrodowe , części konstrukcyjne,  trafiają na  rodzimy rynek jak i rynki zagraniczne ciesząc się wielkim uznaniem naszych klientów  co jest odzwierciedleniem w postaci wieloletnich kontraktów i indywidualnych umów. Propaganda reklamowa w naszym małym świecie odgrywa najważniejszą role w postaci zadowolonych użytkowników i ich nowych systemów ogrodzeń posesyjnych wykonanych w naszej firmie co dla nas jest najważniejszym aspektem w naszej działalności. Dobrymi przykładami są ulice domków jednorodzinnych, na których mamy po kilka naszych autorskich ogrodzeń co oznacza, że klienci darzą nas zaufaniem. Z tego jesteśmy najbardziej dumni.

Posiadamy park maszynowy umożliwiający wykonanie szeregu precyzyjnych prac w połączeniu z wykwalifikowanym personelem co daje odpowiednią jakość i przede wszystkim zadowolenie klientów. 

           Wciąż podejmujemy działania rozszerzające współpracę z klientami jak i producentami elementów dla naszej produkcji. Oferujemy również wyłączność naszej oferty handlowej, konkurencyjne ceny i dogodne warunki współpracy. Jesteśmy rzetelni i otwarci na nowe propozycje. To co robimy jest naszą pasją. Jeśli zamierzacie zainwestować w nowoczesność  a przede wszystkim w transparentną firmę to prosimy pamiętać, że Tomex  to: kompleksowość usługi i zespół pracowników  z długoletnim doświadczeniem zawodowym i  pełnym wsparciem technicznym.


Prosimy o kontakt z Panem  Kierownik ds. produkcji Tomasz Kołodyński
Nr telefonu +48 697992049  email: kolczun@wp.pl